Všetky služby

Výroba adventných kalendárov

Spolu s vami vyvinieme dokonalý adventný kalendár pre vašu značku. V súčasnosti je adventný kalendár ideálnym prostriedkom, ako ponúknuť svojim zákazníkom dokonalý zážitok zo značky. Radi vám poradíme a podporíme s vaším projektom adventného kalendára. Využite naše dlhoročné skúsenosti v tomto biznise.

Po plánovaní a vývoji vášho adventného kalendára začína výroba. Zaobstaráme, pripravíme, otestujeme a vyrobíme všetko, aby bol váš kalendár pripravený v správnom čase na odoslanie vašim zákazníkom.

Keď budú adventné kalendáre hotové, my sa postaráme o zvyšok. Tu začína ďalšia časť našej ponuky služieb. Uložíme vaše kalendáre, pripravíme expedíciu pre B²C a B²B a na záver doručíme vaše adventné kalendáre k radosti všetkých vašich zákazníkov.

Zobraziť všetko o kalendároch

Transport a logistika

Naša spoločnosť vám zabezpečí bezpečný transport vašich hotových výrobkov. Podľa vašich požiadaviek naplánujeme kedy a kde vám váš tovar doručíme. S našim profesionálnym prístupom sa postaráme o vašu spokojnosť.

  • V rámci logistiky dokážeme rýchlo a efektívne spracovať zákaznícke objednávky.
  • Vieme sprostredkovať dlhodobé aj krátkodobé uskladnenie vašich produktov v našich skladoch.
  • Disponujeme skladovými priestormi vo viacerých lokalitách.
  • Vieme navrhnúť komplexne logistické riešenia podľa vašich potrieb s ohľadom na minimalizáciu nákladov.
  • Vieme zabezpečiť vyskladnenie vášho tovaru medzinárodnou autodopravou (od 1kg do 24ton).
  • Transport realizujeme vlastnými prostriedkami.

Produkcia obalových materiálov

Ponúkame komplexné služby v otázke obalových materiálov – kartónov z vlnitej lepenky, fóliovanie, etiketovanie a iné. Okrem širokej ponuky štandardných kartónových obalov ponúkame aj individuálne riešenia. Disponujeme baliacimi strojmi určenými pre balenie výrobkov do teplom zmrštiteľnej fólie.

Skladovanie

K dokonalému chodu firmy neodmysliteľne patrí okrem prepravy aj skladovanie tovaru. Skladovacie služby používajú naši zákazníci na konsolidáciu zásielok, zhromažďovanie a rovnako aj na uvoľnenie skladových zásob pre dokonalé nastavenie firemného cash flow. Disponujeme viac ako 5000 m² skladových priestorov.

  • Super rýchly prijem, výdaj
  • Flexi regálový systém
  • Zaškolený multijazyčný personál
  • Bohatý vozový park

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Máte otázky?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Na základe vašich požiadaviek vám vytvoríme dokonalé balenie pre váš produkt v požadovanej kvalite

Kontaktovať